Czym jest innaviGO?

Nowoczesna nawigacja budynkowa i system informacji dla odwiedzających w jednym rozwiązaniu. Wyjątkowe połączenie informacji, wizualizacji i interaktywności. InnaviGO jest asystentem dla Twoich gości i klientów, współpracującym z ich urządzeniami mobilnymi. To oni stanowią wartość Twojej firmy. Nie pozwól im błądzić - spraw, aby poczuli się wyjątkowo w Twoim otoczeniu.

InnaviGO jest łatwy dla użytkownika. Złożony, pod względem elementów tworzących całość Systemu. Zaawansowany w zarządzaniu treścią. Kompleksowy pod względem narzędzi administracyjnych. Robi najlepiej to, do czego został stworzony, i bez zbędnych dodatków. Przeznaczony dla firm i instytucji publicznych, dworców i lotnisk. Sprawdź, jak Ty możesz wykorzystać innaviGO w swojej firmie.

InnaviGO stanowi kolejny etap ewolucji systemów informacji budynkowej. Począwszy od statycznych tablic poprzez jednostajnie wyświetlane treści na ekranach i systemy digital signage do publikowania informacji na monitorach. InnaviGO powstał z myślą o interakcji z użytkownikiem, który dziś oczekuje znacznie więcej od urządzeń multimedialnych znajdujących się w jego otoczeniu. Poznaj, w jaki sposób innaviGO zmienił podejście do informowania, promowania i dialogu z bywalcami budynków, biurowców, galerii i kampusów.

Informacja i nawigacja budynkowa

Odnajdywanie drogi do miejsc i ludzi

InnaviGO wyznaczy najbardziej optymalną drogę do wskazanego pomieszczenia, uwzględniającą czasowe utrudnienia, takie jak remonty, konserwacje wind, zaplanowane wyłączenia ciągów komunikacyjnych. Wskaże również drogę zoptymalizowaną dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i dla rodziców z dziećmi.

Nawigacja budynkowa na smartfon

Wygenerowaną przez innaviGO trasę można w prosty sposób "zabrać ze sobą", korzystając ze smartfona. Wystarczy zeskanować, przy użyciu kamery telefonu, wyświetlony przez innaviGO kod QR, a mapa pojawi się na wyświetlaczu. Nie ma przy tym konieczności instalowania jakiejkolwiek innej aplikacji.

Informacja o pomieszczeniach

Aplikacja innaviGO uruchomiona na terminalach w kluczowych punktach obiektu, oferuje odwiedzającym wizualizację poszczególnych pięter budynku i interaktywny spis pomieszczeń. Dotknięcie wybranego pokoju na ekranie spowoduje wyświetlenie okna z informacją o pomieszczeniu i przypisanych do niego pracownikach.

Wyszukiwanie w innaviGO

InnaviGO wyposażony jest w skuteczną wyszukiwarkę osób, miejsc i innych zaplanowanych przez administratora systemu elementów. Wpisując zaledwie kilka pierwszych liter z nazwiska można odnaleźć pracownika, wyświetlić jego wizytówkę i informację o pomieszczeniu, w którym pracuje, a następnie rozpocząć nawigację do celu - innaviGO wyznaczy optymalną ścieżkę.

Dla kogo jest innaviGO

System spełni oczekiwania firm i instytucji szukających nowatorskich rozwiązań do komunikowania się ze swoimi klientami i interesantami, a także do usprawnienia ich obsługi.

DWORCE

PORTY LOTNICZE

PROMY WYCIECZKOWE

ZOO

MUZEA

INFORMACJA TURYSTYCZNA

TARGI

BIUROWCE

GALERIE HANDLOWE

URZĘDY

SZPITALE

UCZELNIE

HOTELE

KLUBY FITNESS

SPA & WELLNESS

<<Prev Next>>

Komunikacja marketingowa

Promocja wizerunku

Dostarczanie informacji marketingowych i kreowanie wizerunku firmy zyskuje zupełnie nowy wymiar z systemem innaviGO. Podczas, gdy sekcje informacji użytkowej realizują cel zapewnienia wyjątkowej obsługi, inna część systemu dba o to, aby przekazywać w sposób nienachalny treści promocyjne i budujące świadomość marki.

Interaktywne prezentacje

Twórz interaktywne prezentacje - atrakcyjny przekaz, z którym użytkownik zapozna się w wybranym przez siebie tempie. Administrator systemu innaviGO może zaprojektować i zarządzać slajdami, wiązać informacje poprzez umieszczanie odnośników, tak jak na stronie internetowej.

Poznaj swojego klienta

InnaviGO wesprze Twoje akcje informacyjne, promocyjne oraz program lojalnościowy. Zbieraj dane o preferencjach klientów na podstawie pobieranych przez nich kuponów rabatowych oraz poszukiwanych przez nich informacji. Zachęcaj do pozostawiania danych kontaktowych z możliwością wykorzystywania ich w kolejnych akcjach marketingowych.

Obsługa klienta

System doskonale sprawdza się w recepcjach i poczekalniach, w których wspomaga obsługę dzięki udostępnianiu informacji, o które w innym wypadku zwrócono by się do pracownika. InnaviGO może także zostać włączony w proces obsługi klienta, jako jego integralny element.

Z czego składa się innaviGO

System innaviGO stanowi połączenie autorskiego oprogramowania firmy SCAN IT, wielkoformatowych ekranów dotykowych, wydajnego komputera i trwałej obudowy interaktywnego kiosku.

aplikacja innaviGO
monitor LFD
obudowa
komputer embedded

Komunikaty

Komunikaty

Oprócz informowania o pomieszczeniach, pracownikach, budynku, i poza całą sferą promocyjną i marketingową, innaviGO stanowi także kanał dostarczania komunikatów związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Wykorzystuj go do ogłaszania ważnych dla życia organizacji wiadomości o remontach, ograniczeniach i niedogodnościach, a także o ważnych wydarzeniach, zaproszeniach kierowanych do szerszej publiczności, o sukcesach firmy i pracowników.

Bieżące wiadomości

Obok treści tworzonych przez administratora, innaviGO umożliwia wykorzystanie kanałów RSS do wyświetlania wiadomości z kraju i ze świata, ekonomicznych i gospodarczych oraz innych, w zależności od wybranego źródła. Wielu osobom oczekującym na spotkanie, wykład lub wizytę pomoże to uprzyjemnić mijający czas.

Wsparcie systemu bezpieczeństwa

W sytuacjach kryzysowych system może być wykorzystany również do wskazywania dróg ewakuacji i informowania o zagrożeniu. To, w jaki sposób włączysz innaviGO w system alarmowania zależy od istniejącej polityki bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury.

Integracja z innymi systemami

InnaviGO może wymieniać się danymi z innymi systemami wykorzystywanymi w firmie. Jednym z przykładów może być współpraca z programem do zarządzania zasobami i wyświetlanie informacji pochodzących ze źródeł zewnętrznych.