Z innaviGO to Ty tu zarządzasz

Możesz zarządzać systemem digital signage z poziomu komputera podpiętego do sieci, przy użyciu przyjaznego panelu administracyjnego.

  • Przyznawaj elastycznie prawa dostępu redaktorom treści określając konkretnie, jakimi sekcjami mogą się zajmować.
  • Zaplanuj i zaprojektuj wygląd dla interfejsu użytkownika. Twój innaviGO będzie wyjątkowy pod każdym względem.
  • Dodawaj, edytuj i rozszerzaj treści publikowane przez system. Z czasem będzie on obfitował w użyteczne informacje.
  • Zaprojektuj sposób prowadzenia dialogu użytkownika z interaktywnym systemem digitalsignage, dzięki narzędziom do budowania schematów interakcji.
  • Dodawaj za pośrednictwem panelu administracyjnego multimedia; zdjęcia, filmy i animacje flash, i ożyw w ten sposób swój system i wnętrza, w których on funkcjonuje.
  • innaviGO jest otwarty na dane pochodzące z innych źródeł - wykorzystaj to, łącząc go ze swoimi innymi systemami IT, na przykład do rezerwowania sal konferencyjnych i zasobów, z terminarzem informującym o nadchodzących wydarzeniach lub aktualnościami ze źródeł RSS.
  • Jeżeli masz pomysł, jak jeszcze mógłbyś wzbogacić funkcjonalność swojego systemu innaviGO nic nie stoi na przeszkodzie, aby go zrealizować. System innaviGO jest rozwiązaniem autorskim firmy SCAN IT i możemy zaprojektować i dodawać do niego nowe aplikacje, które sprawią, że Twój system digital signage będzie wyjątkowy.

Widok panelu administratora systemu innaviGO.Widok panelu administratora systemu innaviGO.

innaviGO w dobrej formie

Sposób, w jaki urządzenia systemu innaviGO będą prezentowały się w Twojej przestrzeni zależy w dużym stopniu od Twoich wyborów co do formy: typu i rodzaju obudowy, umieszczenia elementów graficznych na obudowach, orientacji poziomej lub pionowej wyświetlacza i samego usytuowania urządzenia.

Możesz wybierać spośród bogatej oferty obudów lub zdecydować się na wykonanie projektu indywidualnego.

Do budowy systemu używamy nowoczesnych wyświetlaczy i komputerów sterujących liderów w branży digital signage: firm Samsung i NEC. Oprogramowanie stanowi autorskie rozwiązanie firmy SCAN IT Sp. z o.o.