innaviGO buduje wizerunek i promuje Twój biznes

digital signage

Nowe możliwości i intrygujące akcje promocyjne otwierają się wraz z wprowadzeniem digital signage innaviGO do Twojej przestrzeni.

W obrębie budynku i kompleksu funkcjonuje restauracja, salon fryzjerski, sklepy, a może salon SPA, wellness? Poinformuj o ich godzinach otwarcia, usługach i promocjach, wskaż do nich drogę, wyświetl kupon rabatowy do pobrania, aby zachęcić do zakupu.

Promuj się w wyjątkowy sposób

Publikowanie informacji marketingowych i kreowanie wizerunku firmy zyskują zupełnie nowy wymiar z wykorzystaniem systemu digital signage, ponieważ proces ma miejsce w pomieszczeniach organizacji, której ten przekaz dotyczy i dociera do osób, które przez sam fakt przebywania w miejscu publikacji treści mają możliwość podjęcia natychmiastowej akcji, do której są wzywani. Od razu mogą nabyć oferowany produkt, zasięgnąć dodatkowej informacji, skorzystać z usług lokalnego biznesu, itd.

Podczas, gdy sekcje systemu zaadresowane informacji użytkowej realizują cel zapewnienia wyjątkowej obsługi, sekcje marketingowe zadbają o to, aby przekazywać w sposób nienachalny treści promocyjne i kreujące świadomość marki. Dzięki interaktywności systemu digital singage użytkownik sam decyduje o tym co interesuje go najbardziej, i od razu może dowiedzieć się więcej na ten temat oraz skorzystać z powiązanych promocji i wydarzeń.

innaviGO umożliwia projektowanie treści promocyjnych i reklamowych, w zależności od potrzeb administratora systemu.innaviGO umożliwia projektowanie treści promocyjnych i reklamowych, w zależności od potrzeb administratora systemu.

To, w jaki sposób wykorzystasz możliwości promocyjne innaviGO zależy wyłącznie od celów, jakie w danym momencie stoją przed Twoją organizacją. Ważne jest natomiast to, że posiadasz pełną kontrolę nad mechanizmem dostarczania informacji i sam projektujesz drogi interakcji z użytkownikiem.

Wykorzystuj system promocji kompleksowo

System może obejmować wiele nośników komunikacji: zintegrowane w systemie infokioski, kioski internetowe, multimedialne, monitory LCD i ściany graficzne. Część z nich zapewni możliwość interakcji dzięki panelom dotykowym, a część będzie jedynie wyświetlać zaprojektowany przekaz. W całości jednak składają się one na jeden, spójny system, który przyniesie Twojej organizacji wymierne korzyści w rezultacie promocji oferty, budowania wizerunku firmy i wzmocnienia pozytywnej relacji z klientami.