innaviGO może dostarczać usługi lokalizacji i nawigacji w budynkach

digital signage

Wszystko jak na dłoni

Budynki Twojej organizacji są regularnie odwiedzane przez osoby z zewnątrz? Topologia budynków i kampusu jest skomplikowana? Goście nie mają wystarczającej orientacji, aby bezproblemowo odnaleźć właściwy pokój, salę, gabinet, lokal handlowy, czy też usługowy?

Software innaviGO, działający na terminalach w kluczowych punktach obiektu, oferuje odwiedzającym wizualizację poszczególnych pięter budynku i interaktywny spis pomieszczeń. Dotknięcie pomieszczenia na ekranie spowoduje wyświetlenie zaprojektowanej informacji, która może obejmować również pracujące w danym pomieszczeniu osoby lub znajdujące się w nim jakiekolwiek inne elementy.

Widok planu budynku z wyznaczoną ścieżką dotarcia do pomieszczenia docelowego.Widok planu budynku z wyznaczoną ścieżką dotarcia do pomieszczenia docelowego.

Jednymi z najczęściej wyszukiwanych miejsc będą istotne dla każdego odwiedzającego: szatnie, pokoje dla matek z dziećmi, toalety, windy, bankomaty, lokale gastronomiczne. Wszystkie te punkty zainteresowań (tzw. POI) są jasno wyszczególnione na legendzie mapy i mogą stanowić punkty docelowej nawigacji dla użytkowników.

A potem prosto do celu

innaviGO wyznaczy również najbardziej optymalną drogę dotarcia do wskazanego pomieszczenia, uwzględniającą czasowe utrudnienia, takie jak remonty, konserwacje wind, zaplanowane wyłączenia ciągów komunikacyjnych.

Dodatkowo istnieje możliwość wskazania drogi zoptymalizowanej dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub dla rodziców z dziećmi.

Panel administracyjny umożliwia determinowanie przebiegu wyznaczanych przez system dróg dotarcia do celów, np. przez wzgląd na utrudnienia komunikacyjne w obiektach.Panel administracyjny umożliwia determinowanie przebiegu wyznaczanych przez system dróg dotarcia do celów, np. przez wzgląd na utrudnienia komunikacyjne w obiektach.

Wygenerowaną trasę użytkownik może w prosty sposób "zabrać ze sobą", korzystając z przeglądarki swojego smartfona. Wystarczy, aby zeskanował wyświetlony przez innaviGO kod QR przy użyciu dowolnego oprogramowania przeznaczonego do tego celu, a mapa pojawi się również na jego własnym wyświetlaczu. Nie ma przy tym konieczności instalowania jakiejkolwiek innej aplikacji.

Szybko znajdziesz to czego szukasz

Interfejs innaviGO wyposażony jest w szybką wyszukiwarkę osób, miejsc i innych zaplanowanych przez administratora systemu elementów. Wpisując zaledwie kilka pierwszych liter nazwiska można odnaleźć pracownika, wyświetlić jego wizytówkę i informację o pomieszczeniu, w którym pracuje. Z tego miejsca można odnaleźć także pomieszczenie i rozpocząć nawigację do niego - system wyznaczy optymalną ścieżkę. Oprócz wyszukiwarki ogólnej, innaviGO umożliwia odnalezienie informacji przy pomocy wbudowanych skorowidzów.

Ekran wyszukiwania pomieszczeń, osób oraz innych elementów z bazy informacji o budynku. Ekran wyszukiwania pomieszczeń, osób oraz innych elementów z bazy informacji o budynku.