Nowoczesny digital signage, czyli interaktywny system informacji i nawigacji obiektowej

digital signage

Czy innaviGO to rozwiązanie dla Twojej firmy?

Działasz w myśl ciągłej poprawy doświadczeń klienta w kontakcie z Twoją ofertą handlową i usługową? Dążysz do tego, aby każde jego spotkanie z Twoją firmą nacechowane było profesjonalizmem, przyjazną atmosferą i komfortem? Wymagasz, aby obsługa jaką otrzymuje Twój klient była stale na wysokim poziomie? Zmierzasz ku nowoczesnym rozwiązaniom, bo upatrujesz w nich rozwoju i poprawy efektywności dla swojej organizacji?

Poznaj system digital signage, który w nowoczesnych firmach i instytucjach staje się niezastąpionym elementem stanowiącym o wysokiej jakości obsługi klientów, gości i petentów.

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której każdy odwiedzający Twoje biura i obiekty może w łatwy sposób, bo znany sobie z obsługi urządzeń mobilnych, odnaleźć drogę do dowolnego miejsca i pracownika, obejrzeć przekaz promocyjny i kreujący pożądany wizerunek firmy, dowiedzieć się więcej o obiekcie i ofercie.

Przykładowy ekran startowy systemu innaviGO dla obiektów szpitala.Przykładowy ekran startowy systemu innaviGO dla obiektów szpitala.

System digital signage innaviGO jest tak prosty, aby mógł skorzystać z niego każdy odwiedzający i tak zaawansowany, jak tylko pozwalają na to dzisiejsze technologie. innaviGO umożliwi w pełni samodzielne zarządzanie bogatymi treściami multimedialnymi i interakcję z użytkownikiem za pośrednictwem infokiosków i monitorów LCD rozmieszczonych w obiektach.

Czym jest system digital signage innaviGO?

innaviGO stanowi unikalną kompozycję najwyższych standardów w technologii wyświetlaczy dotykowych, kiosków multimedialnych i nowoczesnego software digital signage, które to połączenie stanowi rdzeń systemu uzupełniony dodatkowo o współpracę z urządzeniami mobilnymi użytkowników, takimi jak smartfony i tablety.

O wyjątkowości innaviGO stanowi jego modułowość i wysoka skalowalność, centralne i elastyczne zarządzanie treściami, i unikalna funkcjonalność nawigacji w budynkach.

innaviGO stanowi duży krok w umacnianiu wizerunku Twojej nowoczesnej organizacji i podkreśla funkcjonalną estetykę wnętrz. Jednocześnie kończy z jednostronną komunikacją tradycyjnych systemów digitalsignage, a wyznacza nowy trend w prowadzeniu dialogu za pośrednictwem atrakcyjnych, dynamicznych i interaktywnych treści publikowanych na monitorach LCD i kioskach informacyjnych. Użytkownik otrzymuje wartościową dla siebie informację, a jednocześnie zostaje zachęcony do tego, aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje Twoja firma.