Użyteczne informacje publikowane w systemie digital signage - dla klientów, pracowników i gości

Oprócz informowania o pomieszczeniach, pracownikach, i poza całą sferą promocyjną i marketingową, system digital signage stanowi także kanał dostarczania komunikatów związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

Wykorzystuj go do ogłaszania ważnych dla życia organizacji wiadomości: o remontach, ograniczeniach i niedogodnościach, ale także o ważnych wydarzeniach, zaproszeniach kierowanych do szerszej publiczności, o sukcesach firmy i pracowników.

Kalendarium planowanych przez organizację wydarzeń. Kalendarium planowanych przez organizację wydarzeń.

W sytuacjach kryzysowych system innaviGO może być wykorzystywany również do wskazywania dróg ewakuacji i informowania o zagrożeniu. To, w jaki sposób włączysz innaviGO w systemy bezpieczeństwa budynków zależy od istniejącej polityki w tym zakresie i dostępnej infrastruktury.

Obok treści tworzonych przez administratora, innaviGO umożliwia wykorzystanie kanałów RSS do wyświetlania wiadomości z kraju i ze świata, ekonomicznych i gospodarczych, oraz innych w zależności od wybranego źródła. Wielu osobom oczekującym na spotkanie, wykład lub wizytę pomoże to uprzyjemnić mijający czas.

System doskonale sprawdza się w recepcjach i poczekalniach, gdzie może pełnić rolę wspomagania obsługi, dzięki udostępnianiu informacji, o które w innym wypadku zwrócono by się do pracownika, a także jako integralny element procesu obsługi.